Po co organizowane są szkolenia z przedłużania rzęs?

Zastanawiacie się po co organizować szkolenie z przedłużania rzęs w waszym salonie, skoro przecież pracownice co dnia mają czas, by nauczyć się czegoś od siebie nawzajem. Nic bardziej mylnego. Tylko prawdziwe szkolenie może wnieść do naszego salonu powiew świeżości i naprawdę czegoś nasze pracownice nauczyć.

Szkolenie to nie jest codzienność

Co prawda każdego dnia, każda pracownica salonu, może zapytać koleżankę co jak robić i poprosić o pokazanie technik np. zdobienia paznokci czy stylizacji brwi. Jednak takie pokazywanie sobie nawzajem nic nie wniesie, jeśli tych umiejętności nie zweryfikujemy, a sposób ich przekazania nie będzie właściwy. Szkolenia w ramach jednej grupy, pracującej w jednym salonie są właściwe choćby po to, by pracownice, które uczestniczyły w szkoleniu profesjonalnym mogły pochwalić się zdobytą w jego trakcie wiedzą. Ale nie tylko. Pokazanie, że część zespołu jest po profesjonalnym szkoleniu ma jeszcze jedną zaletą, a mianowicie motywuje młodsze koleżanki do pracy i zasłużenia na kurs.

Szkolenie z przedłużania rzęs w naszym salonie

By zorganizować poprawnie mini szkolenie w naszym salonie, potrzeba znaleźć na to czas, a to najlepiej zrobić w dzień nieco bardziej luźny, ale dla naszych pracownic płatny. Chociaż to oczywiste, pracownicy muszą wiedzieć, że szkolenia są normalnym elementem pracy i w naszym salonie uczestnictwo w nich jest doceniane. Szkolenie z przedłużania rzęs najlepiej, by odbyło się z udziałem kogoś z zewnątrz, może to być przedstawiciel marki, w której zamawiamy rzęsy, albo pracownik innego salonu – ważne jest wniesienie swego rodzaju nowości do naszego miejsca pracy.